Powiadom mnie o dostępności

Twój produkt
jest już w koszyku

Kontynuuj zakupy
Przejdź do kasy
Do darmowej dostawy na terenie Polski brakuje Ci jeszcze:

JP GROUP 1163707710 Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe JP GROUP 1163707710
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51

Opis produktu:

Klocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego. Ich zadaniem jest nacisk na tarczę hamulcową po obu jej stronach. W ten sposób wytwarza się między nimi tarcie, w którego efekcie samochód obniża prędkość i się zatrzymuje. Klocki hamulcowe to element eksploatacyjny – ich okładziny wycierają się podczas hamowania, co w konsekwencji prowadzi do konieczności wymiany elementu na nowy. 

Klocki hamulcowe JP GROUP 1163707710 to produkt, którego przeznaczeniem zabudowy jest Oś tylna. Grubość powierzchni ciernej fabrycznie nowych klocków to 17.2 mm. Klocki należy wymienić niezwłocznie, gdy okładzina cierna osiągnie 1,5 mm, jednak zaleca się, aby dokonać wymiany wcześniej, przy 2-3 mm.  Produkt współpracuje z systemem hamulcowym opracowanym przez firmę Lucas.

Parametry techniczne:

Numer artykułu: JPG1163707710
EAN: 5710412580193
Strona zabudowy Oś tylna
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaznika zużycia
Grubość [mm] 17.2
System hamulcowy Lucas

Opis producenta:

JP Group to firma z Danii założona w 1994 roku. Producent jest dostawcą elementów na pierwszy montaż dla marki Porsche. Aby spełnić oczekiwania klientów, firma skupia się na jakości swoich produktów. Dbają o nią centra kontroli jakości w Danii, Niemczech oraz Chinach. Oferta JP Group obejmuje szeroki wybór produktów, wśród których można wymienić m.in.: podzespoły układu hamulcowego, zawieszenia, filtry, uszczelki czy czujniki. Marka dąży do bycia znaną zarówno z obsługi klienta, jak i wysokiej jakości części do samochodów wszystkich marek, w tym również modeli klasycznych.

Pasuje do auta:

więcej