Alternator DRI 2193281502
Indeks: 2193281502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193281502
  • Alternator DRI 2193281502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193281502
Numer artykułu:
DRI2193281502
Długość 2 [mm]
66
Długość 1 [mm]
12
otwór - śr. 1 [mm]
12
śr. koła pasowego [mm]
51
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.2
ID wykonania wtyczki
COM/LIN1 Plug 213
Długość 3 [mm]
52
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
72
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
40
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193281502 - opis produktu:
Alternator DRI 2193281502 to artykuł numer DRI2193281502. Jego kod EAN to 5708279370613. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.