Filtry

 

Filtry do samochodów

Wymiana filtrów to jedna z podstawowych czynności związanych z okresową obsługą techniczną samochodów. Dobre filtry samochodowe chronią precyzyjne elementy układu paliwowego przed zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się w paliwie. Filtry powietrza oczyszczają powietrze tłoczone do komory spalania. W czasie eksploatacji samochodu na bieżąco filtruje się olej silnikowy, który odpowiada za sprawność silnika, w tym za odprowadzanie i wiązanie zanieczyszczeń oraz przede wszystkim za poprawne smarowanie elementów ruchomych.

Utrzymanie oleju w czystości w całym interwale serwisowym ma kluczowe znaczenie dla sprawność jednostki napędowej. Nie mniej istotne są filtry oczyszczające olej w skrzyniach biegów. Warto pamiętać także o wentylacji kabiny. Skuteczny filtr kabinowy to nie tylko komfort wdychania czystego powietrza, to także skuteczniejsze lepsze odparowywanie wilgoci która szczególnie w okresie jesiennym i zimowym może osadzać się w postaci mgiełki na szybach i ograniczać widoczność.

 

Sklep z filtrami do samochodów

W naszym sklepie dostępne są filtry do samochodów wszystkich marek. Wybór odpowiednich można sobie znacznie uprościć, korzystając z menu filtrowania. Wystarczy wybrać markę i model samochodu oraz typ silnika, a na liście dostępnych produktów pojawią się właściwe filtry paliwa, powietrza, oleju czy skrzyni biegów. Wybór dobrej jakości filtrów samochodowych znacznie ogranicza ryzyko wystąpienia uciążliwych i kosztownych awarii.

Nasz sklep z filtrami samochodowymi to gwarancja jakości i dopasowania wybranych rozwiązań do danego modelu auta. Szeroka oferta na filtry do samochodów wytwarzane przez producentów oryginalnego wyposażenia, które jest montowane fabrycznie oraz jakościowe zamienniki umożliwią znalezienie właściwego rozwiązania w każdym przypadku. Oferujemy sprawdzone, solidne rozwiązania, które odpowiadają wytycznym producentów wszystkich dostępnych na naszym rynku samochodów.

add-car
Dodaj auto, a pokażemy części które pasują: