O nas

DELER.PL to innowacyjny projekt stworzony przez pasjonatów motoryzacji i doświadczonych specjalistów z segmentu e-commerce. Główną ideą portalu jest dostarczenie naszym klientom – pasjonatom najwyższej jakości produktów dopasowanych do ich samochodów oraz indywidualnych preferencji.

Wiemy doskonale czego potrzebują nasi klienci – szerokiego wyboru części i akcesoriów w tym, najlepszych na świecie producentów, bezpiecznych i komfortowych zakupów – gwarantujemy natychmiastową wysyłkę, wydłużony termin zwrotu niemontowanego towaru – 21 dni.

Wiemy również, jak ważna dla naszych klientów jest cena. Dokonujemy wszelkich starań aby ceny w naszym sklepie były dla klientów zawsze korzystne, dlatego stale monitorujemy to co się dzieje na rynku i na bieżąco reagujemy. Chcemy aby nasi klienci byli docenieni za to, że nam zaufali w związku z tym za zakupy powyżej 250 zł za dostawę płacimy my, a klient otrzymuje ją gratis.

Naszą największą siłą jest doświadczony zespół, który z przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania. Bardzo mocno postawiliśmy na profesjonalną obsługę klienta, tak aby zakupy części stały się przyjemnością.

DELER.PL to coś więcej niż sklep internetowy. Motoryzacja to całe nasze życie, a w żyłach zamiast krwi płynie paliwo. Nasi eksperci na bieżąco przygotowują dla Ciebie wartościowe artykuły, porady eksperckie oraz informacje o nowościach ze świata motoryzacji. Nie znamy słowa NIE, jesteśmy otwarci na dalszy rozwój oraz sugestie klientów. Chcemy aby nasz portal był przyjazny i ergonomiczny, a zakupy i korzystanie z niego przyjemne. Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie chętnie je przyjmiemy i rozważymy.

DELER.PL to my – pasjonaci motoryzacji.