Alternator DRI 2113751802
Indeks: 2113751802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113751802
  • Alternator DRI 2113751802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113751802
Numer artykułu:
DRI2113751802
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 Plug 238
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
180
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113751802 - opis produktu:
Alternator DRI 2113751802 to artykuł numer DRI2113751802. Jego kod EAN to 5708279222219. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.