Alternator DRI 2261311202
Indeks: 2261311202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2261311202
  • Alternator DRI 2261311202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2261311202
Numer artykułu:
DRI2261311202
Długość 2 [mm]
45
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
57
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.2
ID wykonania wtyczki
Lin2 Plug 213
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
51
Prąd ładowania alternatora [A]
120
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2261311202 - opis produktu:
Alternator DRI 2261311202 to artykuł numer DRI2261311202. Jego kod EAN to 5708114232564. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.