Alternator DRI 2281801402
Indeks: 2281801402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2281801402
  • Alternator DRI 2281801402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2281801402
Numer artykułu:
DRI2281801402
Długość 2 [mm]
65
Długość 1 [mm]
65
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
10
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.3
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 248
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
140
Długość 4 [mm]
23
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2281801402 - opis produktu:
Alternator DRI 2281801402 to artykuł numer DRI2281801402. Jego kod EAN to 5708279234311. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.