Alternator DRI 2291341502
Indeks: 2291341502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2291341502
  • Alternator DRI 2291341502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2291341502
Numer artykułu:
DRI2291341502
Długość 1 [mm]
42
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.7
ID wykonania wtyczki
L-DFM (PLUG 129)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
21
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2291341502 - opis produktu:
Alternator DRI 2291341502 to artykuł numer DRI2291341502. Jego kod EAN to 5708114041487. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.