Alternator DRI 2353661302
Indeks: 2353661302
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2353661302
  • Alternator DRI 2353661302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2353661302
Numer artykułu:
DRI2353661302
Długość 2 [mm]
56
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
11
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.3
ID wykonania wtyczki
Lin2 (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
51
Prąd ładowania alternatora [A]
130
Zacisk
M6 B+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2353661302 - opis produktu:
Alternator DRI 2353661302 to artykuł numer DRI2353661302.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.