Alternator DRI 2353721502
Indeks: 2353721502
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2353721502
  • Alternator DRI 2353721502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2353721502
Numer artykułu:
DRI2353721502
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6
ID wykonania wtyczki
0238
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Zacisk
 "30" M6 B+ , Com/Lin2 Plug 0238
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2353721502 - opis produktu:
Alternator DRI 2353721502 to artykuł numer DRI2353721502. Jego kod EAN to 5708114236166. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.