Alternator DRI 2115581502
Indeks: 2115581502
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2115581502
  • Alternator DRI 2115581502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115581502
Numer artykułu:
DRI2115581502
Długość 2 [mm]
39
Długość 1 [mm]
39
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.4
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115581502 - opis produktu:
Alternator DRI 2115581502 to artykuł numer DRI2115581502. Jego kod EAN to 5708114234711. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.