Alternator DRI 2263061052
Indeks: 2263061052
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2263061052
  • Alternator DRI 2263061052
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2263061052
Numer artykułu:
DRI2263061052
Długość 2 [mm]
51
Długość 1 [mm]
35
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
55
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.4
ID wykonania wtyczki
G-S-L-F (Plug 27)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
53
Prąd ładowania alternatora [A]
105
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2263061052 - opis produktu:
Alternator DRI 2263061052 to artykuł numer DRI2263061052.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 105A. Napięcie prądu wynosi 14V.