Alternator DRI 2283021002
Indeks: 2283021002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2283021002
  • Alternator DRI 2283021002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2283021002
Numer artykułu:
DRI2283021002
Długość 2 [mm]
68
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.4
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 248
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
55
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Długość 4 [mm]
95
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2283021002 - opis produktu:
Alternator DRI 2283021002 to artykuł numer DRI2283021002. Jego kod EAN to 5708279369990. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.