Alternator DRI 2283051202
Indeks: 2283051202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2283051202
  • Alternator DRI 2283051202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2283051202
Numer artykułu:
DRI2283051202
Długość 2 [mm]
68
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.2
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 248
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
55
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
95
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2283051202 - opis produktu:
Alternator DRI 2283051202 to artykuł numer DRI2283051202. Jego kod EAN to 5708279371016. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.