Powiadom mnie o dostępności

Zamknij

Zamknij

Zamknij

Poduszka amortyzatora ASHIKA GOM-2695

Poduszka amortyzatora ASHIKA GOM-2695 Poduszka amortyzatora ASHIKA GOM-2695
add-car
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
lub
Podaj mi VIN, sprawdzę osobiście
Napisz

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51
Powiadom mnie
o dostępności

Poduszka amortyzatora ASHIKA GOM-2695 - opis produktu:

Poduszka amortyzatora znajduje się w górnym mocowaniu amortyzatora. Poduszka ma duże znaczenie dla skutecznego działania amortyzatora. Jednym z jej zadań jest niwelowanie drgań powstających w zawieszeniu podczas jazdy. Gumowy element poduszki, który za to odpowiada, zużywa się z czasem. Guma nie jest w stanie wówczas efektywnie tłumić wibracji, przez co podczas jazdy da się zauważyć niepożądane objawy. Pierwszym z nich jest hałas przypominający stukot. W górnym mocowaniu amortyzatora da się wyczuć również spore luzy. Jazda ze zużytą poduszką niekorzystnie wpływa na kondycję amortyzatora, a także innych sąsiadujących z nim podzespołów. Dlatego szybka wymiana zużytych poduszek amortyzatora może pozwolić uniknąć większego serwisu zawieszenia. Poduszki amortyzatora powinny być wymieniane parami. Najlepiej przeprowadzić ich wymianę podczas montażu nowych amortyzatorów. Po wymianie należy koniecznie ustawić geometrię zawieszenia.

Poduszka amortyzatora ASHIKA GOM-2695 to artykuł oznaczony numerem 0469GOM2695. Kod EAN przypisany do tego produktu to 8052553109893. Miejsce zabudowy mocowania to oś przednia po obydwu stronach.

Parametry techniczne:

Numer artykułu: 0469GOM2695
EAN: 8052553109893
Strona zabudowy oś przednia po obydwu stronach
średnica wewnętrzna [mm] 12
Rozstaw śrub mocujących 94

Opis producenta:

Marka ASHIKA jest obecna na rynku od 1989 r., a jej aktualnym właścicielem jest grupa Japanparts. Należy ona do grona liderów importu i dystrybucji części zamiennych, pasujących do pojazdów osobowych wytwarzanych w Azji i Europie. W ofercie ASHIKA znajdują się m.in. filtry, wkładki, tarcze hamulcowe, części hydrauliczne, sprzęgła, pasy, napinacze pasa, tłoki, głowice, alternatory, świece, wycieraczki, amortyzatory czy drążki układu kierowniczego. Firma stale unowocześnia i poszerza swój asortyment, który cechuje się dobrą jakością, trwałością materiałów oraz wykorzystywaniem w produkcji najnowszych technologii.