Powiadom mnie o dostępności

Zamknij

Zamknij

Zamknij

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1213

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1213
add-car
Wybierz samochód - sprawdź, czy pasuje:
lub
Podaj mi VIN, sprawdzę osobiście
Napisz

Produkt chwilowo
niedostępny

Powiadom mnie
o dostępności
lub zamów telefonicznie: 12 268 31 51
Powiadom mnie
o dostępności

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1213 - opis produktu:

Zestaw paska rozrządu obejmuje oprócz paska m.in. zestaw rolek niezbędnych do jego prawidłowego montażu. Rozrząd odpowiada za koordynowanie pracy zaworów w silniku. Pasek rozrządu przenosi do wałków rozrządu napęd z wału korbowego. Dzięki temu zawory mogą pozostać zsynchronizowane m.in. z zapłonem czy układem paliwowym. Z czasem pasek rozrządu zużywa się – jego struktura osłabia się, a na powierzchni mogą pojawiać się pęknięcia. Regularna wymiana zestawu paska rozrządu jest konieczna dla utrzymania sprawności jednostki. Zerwany pasek rozrządu powoduje zderzenie tłoków z zaworami, a w rezultacie zniszczenie jednostki. Koszt naprawy jest w takiej sytuacji często zbyt wysoki i czasochłonny, aby była ona opłacalna. Zestaw paska rozrządu pozwoli dokonać wymiany niezbędnych podzespołów, które przełożą się na sprawną pracę jednostki i znacząco obniżą ryzyko poważnej awarii silnika.

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1213 to pozycja o numerze DAYKTB1213. Do produktu został przypisany kod EAN 8021787558876.

Parametry techniczne:

Numer artykułu: DAYKTB1213
EAN: 8021787558876

Opis producenta:

DAYCO jest światowym liderem w zakresie badań, projektowania, wytwarzania i dystrybucji systemów napędów pasowych do silników. Ponadto oferuje pełną obsługę posprzedażową dla branży motoryzacyjnej, sektorów budowlanego i rolnego oraz przemysłu. Firma DAYCO wyrosła na wiodącego dostawcę rozwiązań systemowych dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Osiągnęła to, bazując na swoim ponad stuletnim doświadczeniu w zakresie produkcji systemów cichego i skutecznego przenoszenia mocy. DAYCO dysponuje globalną siecią dystrybucyjną, dzięki której dostarcza swoje produkty na cały świat.

Zestaw paska rozrządu DAYCO KTB1213 - pasuje do auta:

więcej

Numer OEM:

więcej