W najbliższą sobotę 19.04 Biuro Obsługi Klienta będzie czynne od 8 do 14, a w poniedziałek 21.04 będzie nieczynne.
3 produkty
Wybierz auto
041821653013
Długość [mm]: 178
Szerokość [mm]: 204
Rozwiń więcej danych
40,13
zł/szt.
Kup na raty 3-5x0%, RRSO 0%
Kraków: już jutro
U ciebie: już jutro
40,13
zł/szt.
Darmowa dostawa od 250 zł
34,24
zł/szt.
Kup na raty 3-5x0%, RRSO 0%
Kraków: już jutro
U ciebie: już jutro
34,24
zł/szt.
Darmowa dostawa od 250 zł
0350698802
29,20
zł/szt.
Kup na raty 3-5x0%, RRSO 0%
Kraków: już jutro
U ciebie: już jutro
29,20
zł/szt.
Darmowa dostawa od 250 zł
Podobnie jak zdecydowana większość współczesnych pojazdów, MITSUBISHI GALANT V posiada na wyposażeniu filtr kabinowy (zwany także filtrem przeciwpyłkowym), którego funkcją jest oczyszczanie powietrza dostającego się do wnętrza auta z zewnątrz. Filtr kabinowy posiada z reguły kilka warstw, z których każda służy do przechwytywania zanieczyszczeń – od tych największych po mikroskopijne cząsteczki. Filtr ma bezpośredni wpływ na czystość powietrza wewnątrz auta, a przez to na komfort jazdy. Jego właściwy stan ma kluczowe znaczenie dla alergików – sprawny i skuteczny filtr wychwytuje pyłki roślin mogące powodować reakcje uczuleniowe.
Producent samochodu MITSUBISHI GALANT V rekomenduje wymianę filtra kabinowego przy okazji każdego serwisu olejowego lub raz do roku. Producenci filtrów kabinowych zalecają dokonywanie wymiany raz do roku lub częściej w przypadku szczególnych okoliczności. Wymiana filtra przeciwpyłkowego jest rekomendowana po przeprowadzeniu czynności czyszczenia i odgrzybiania układu klimatyzacji. O dodatkowej wymianie filtra kabinowego przed sezonem wiosennego pylenia roślin powinni pomyśleć także alergicy.
Wybierając filtr kabinowy do samochodu MITSUBISHI GALANT V najlepiej skorzystać z instrukcji obsługi pojazdu lub katalogu części, by dopasować model filtra o odpowiednim rozmiarze i konstrukcji. Na rynku dostępnych jest kilka modeli filtrów pasujących do samochodu MITSUBISHI GALANT V dostępnych w zróżnicowanych cenach. Najtańsze filtry są zwykle wykonane z papieru, który szybko ulega zawilgotnieniu i degradacji, przez co przestaje spełniać swoją funkcję.
Filtry z nieco wyższej półki posiadają w swoim składzie włókna węglowe, jony srebra i inne rozwiązania, których zadaniem jest poprawa filtrowania. Filtry z najwyższej półki, pochodzące od renomowanych producentów zapewniają wysoką trwałość i są w stanie zatrzymać nie tylko cząstki stałe, ale także cząsteczki gazów.