Alternator DRI 2113271802
Indeks: 2113271802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113271802
  • Alternator DRI 2113271802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113271802
Numer artykułu:
DRI2113271802
Długość 2 [mm]
31
Długość 1 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.4
ID wykonania wtyczki
Lin1-D (Plug 282)
Prąd ładowania alternatora [A]
180
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113271802 - opis produktu:
Alternator DRI 2113271802 to artykuł numer DRI2113271802. Jego kod EAN to 5708279269313. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.