Alternator DRI 2113551402
Indeks: 2113551402
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113551402
  • Alternator DRI 2113551402
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113551402
Numer artykułu:
DRI2113551402
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
9.5
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2-D Plug 239
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
140
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113551402 - opis produktu:
Alternator DRI 2113551402 to artykuł numer DRI2113551402. Jego kod EAN to 5708279187815. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 140A. Napięcie prądu wynosi 14V.