Alternator DRI 2113752202
Indeks: 2113752202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2113752202
  • Alternator DRI 2113752202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2113752202
Numer artykułu:
DRI2113752202
Długość 2 [mm]
31
Długość 1 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.2
ID wykonania wtyczki
Lin2 Plug 238
Prąd ładowania alternatora [A]
220
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2113752202 - opis produktu:
Alternator DRI 2113752202 to artykuł numer DRI2113752202. Jego kod EAN to 5708279226965. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 220A. Napięcie prądu wynosi 14V.