Alternator DRI 2115251902
Indeks: 2115251902
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2115251902
  • Alternator DRI 2115251902
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115251902
Numer artykułu:
DRI2115251902
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
57
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
8.4
ID wykonania wtyczki
COM/LIN2-D Plug 239
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Rodzaj chłodzenia
chłodzony cieczą
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
190
Długość 4 [mm]
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115251902 - opis produktu:
Alternator DRI 2115251902 to artykuł numer DRI2115251902. Jego kod EAN to 5708279272054. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 190A. Napięcie prądu wynosi 14V.