Alternator DRI 2115431802
Indeks: 2115431802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2115431802
  • Alternator DRI 2115431802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115431802
Numer artykułu:
DRI2115431802
EAN:
Specyfikacja
Długość 2 [mm]
38
Długość 1 [mm]
38
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
65
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
COM (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
70
Parametr
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115431802 - opis produktu:
Alternator DRI 2115431802 to artykuł numer DRI2115431802. Jego kod EAN to 5708114233554. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.