Alternator DRI 2115601802
Indeks: 2115601802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2115601802
  • Alternator DRI 2115601802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2115601802
Numer artykułu:
DRI2115601802
Długość 2 [mm]
40
Długość 1 [mm]
40
otwór - śr. 1 [mm]
8.5
śr. koła pasowego [mm]
49
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7
ID wykonania wtyczki
Com/LIN2 Plug 238
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
61
Prąd ładowania alternatora [A]
180
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2115601802 - opis produktu:
Alternator DRI 2115601802 to artykuł numer DRI2115601802.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.