Alternator DRI 2141931802
Indeks: 2141931802
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2141931802
  • Alternator DRI 2141931802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2141931802
Numer artykułu:
DRI2141931802
otwór - śr. 1 [mm]
12.1
śr. koła pasowego [mm]
57
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.4
ID wykonania wtyczki
COM lin1 Plug 323
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
47
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
50
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2141931802 - opis produktu:
Alternator DRI 2141931802 to artykuł numer DRI2141931802.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.