Alternator DRI 2151381202
Indeks: 2151381202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151381202
  • Alternator DRI 2151381202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151381202
Numer artykułu:
DRI2151381202
Długość 2 [mm]
60
Długość 1 [mm]
60
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7
ID wykonania wtyczki
15-61E (Plug 94)
Długość 3 [mm]
76
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
28
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151381202 - opis produktu:
Alternator DRI 2151381202 to artykuł numer DRI2151381202. Jego kod EAN to 5708114004932. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.