Alternator DRI 2151471502
Indeks: 2151471502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151471502
  • Alternator DRI 2151471502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151471502
Numer artykułu:
DRI2151471502
Długość 2 [mm]
62
Długość 1 [mm]
62
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.8
ID wykonania wtyczki
Com/BSS (Plug 240)
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
76
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
28
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151471502 - opis produktu:
Alternator DRI 2151471502 to artykuł numer DRI2151471502. Jego kod EAN to 5708279228570. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.