Alternator DRI 2151471702
Indeks: 2151471702
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151471702
  • Alternator DRI 2151471702
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151471702
Numer artykułu:
DRI2151471702
Długość 2 [mm]
60
Długość 1 [mm]
60
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.8
ID wykonania wtyczki
Com/BSS (Plug 240)
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
76
Prąd ładowania alternatora [A]
170
Długość 4 [mm]
28
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151471702 - opis produktu:
Alternator DRI 2151471702 to artykuł numer DRI2151471702. Jego kod EAN to 5708114049810. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 170A. Napięcie prądu wynosi 14V.