Alternator DRI 2151701502
Indeks: 2151701502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151701502
  • Alternator DRI 2151701502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151701502
Numer artykułu:
DRI2151701502
EAN:
Specyfikacja
Only against oe
Napięcie [V]
14
Długość 2 [mm]
56
Długość 1 [mm]
56
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.7
ID wykonania wtyczki
COM-D PLUG 164
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
76
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
28
Parametr
Only against oe
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151701502 - opis produktu:
Alternator DRI 2151701502 to artykuł numer DRI2151701502. Jego kod EAN to 5708114062697. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.