Alternator DRI 2151771502
Indeks: 2151771502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151771502
  • Alternator DRI 2151771502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151771502
Numer artykułu:
DRI2151771502
Długość 2 [mm]
29
Długość 1 [mm]
29
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
9
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.9
ID wykonania wtyczki
Com/Bss-D Plug 240
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
41
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
63
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151771502 - opis produktu:
Alternator DRI 2151771502 to artykuł numer DRI2151771502. Jego kod EAN to 5708279266886. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.