Alternator DRI 2151801802
Indeks: 2151801802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151801802
  • Alternator DRI 2151801802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151801802
Numer artykułu:
DRI2151801802
Długość 2 [mm]
57
Długość 1 [mm]
57
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.1
ID wykonania wtyczki
Com/BSS plug 241
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
75
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
22
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151801802 - opis produktu:
Alternator DRI 2151801802 to artykuł numer DRI2151801802. Jego kod EAN to 5708114171764. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.