Alternator DRI 2151931802
Indeks: 2151931802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151931802
  • Alternator DRI 2151931802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151931802
Numer artykułu:
DRI2151931802
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.7
ID wykonania wtyczki
Com/BSS-D Plug 240
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
40
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
63
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151931802 - opis produktu:
Alternator DRI 2151931802 to artykuł numer DRI2151931802. Jego kod EAN to 5708279230917. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.