Alternator DRI 2151962302
Indeks: 2151962302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2151962302
  • Alternator DRI 2151962302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2151962302
Numer artykułu:
DRI2151962302
Długość 2 [mm]
58
Długość 1 [mm]
58
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.6
ID wykonania wtyczki
COM/LIN Plug 238
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
75
Prąd ładowania alternatora [A]
230
Długość 4 [mm]
22
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2151962302 - opis produktu:
Alternator DRI 2151962302 to artykuł numer DRI2151962302. Jego kod EAN to 5708279370958. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 230A. Napięcie prądu wynosi 14V.