Alternator DRI 2153062302
Indeks: 2153062302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2153062302
  • Alternator DRI 2153062302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2153062302
Numer artykułu:
DRI2153062302
Długość 2 [mm]
58
Długość 1 [mm]
58
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
53
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.4
ID wykonania wtyczki
COM/BSS Plug 241
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
75
Prąd ładowania alternatora [A]
230
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2153062302 - opis produktu:
Alternator DRI 2153062302 to artykuł numer DRI2153062302. Jego kod EAN to 5708279370965. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 230A. Napięcie prądu wynosi 14V.