Alternator DRI 2153311702
Indeks: 2153311702
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2153311702
  • Alternator DRI 2153311702
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2153311702
Numer artykułu:
DRI2153311702
Długość 2 [mm]
30
Długość 1 [mm]
30
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
7
otwór o śr. 2 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2A Plug 238
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
41
Prąd ładowania alternatora [A]
170
Długość 4 [mm]
63
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2153311702 - opis produktu:
Alternator DRI 2153311702 to artykuł numer DRI2153311702.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 170A. Napięcie prądu wynosi 14V.