Alternator DRI 2191641602
Indeks: 2191641602
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2191641602
  • Alternator DRI 2191641602
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2191641602
Numer artykułu:
DRI2191641602
Długość 2 [mm]
43
Długość 1 [mm]
43
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5
ID wykonania wtyczki
FR-SIG-S (PLUG 138)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
44.5
Prąd ładowania alternatora [A]
160
Długość 4 [mm]
21
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2191641602 - opis produktu:
Alternator DRI 2191641602 to artykuł numer DRI2191641602. Jego kod EAN to 5708114063007. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 160A. Napięcie prądu wynosi 14V.