Alternator DRI 2191921802
Indeks: 2191921802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2191921802
  • Alternator DRI 2191921802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2191921802
Numer artykułu:
DRI2191921802
Długość 2 [mm]
101
otwór - śr. 1 [mm]
32
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
5
otwór o śr. 2 [mm]
18
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.5
ID wykonania wtyczki
COM-D (Plug 206)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
180
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2191921802 - opis produktu:
Alternator DRI 2191921802 to artykuł numer DRI2191921802. Jego kod EAN to 5708279226682. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.