Alternator DRI 2191931502
Indeks: 2191931502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2191931502
  • Alternator DRI 2191931502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2191931502
Numer artykułu:
DRI2191931502
Długość 2 [mm]
48
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
10.5
śr. koła pasowego [mm]
59
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.2
ID wykonania wtyczki
L-DFM Plug 121
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
74
Prąd ładowania alternatora [A]
150
Długość 4 [mm]
92.5
Zacisk
B+ M8
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2191931502 - opis produktu:
Alternator DRI 2191931502 to artykuł numer DRI2191931502. Jego kod EAN to 5708114064516. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.