Alternator DRI 2193121502
Indeks: 2193121502
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2193121502
  • Alternator DRI 2193121502
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2193121502
Numer artykułu:
DRI2193121502
Długość 2 [mm]
42
Długość 1 [mm]
42
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
54
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.2
ID wykonania wtyczki
Com/LIN2 (Plug 213)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
45
Prąd ładowania alternatora [A]
150
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2193121502 - opis produktu:
Alternator DRI 2193121502 to artykuł numer DRI2193121502. Jego kod EAN to 5708279244389. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 150A. Napięcie prądu wynosi 14V.