Alternator DRI 2221431002
Indeks: 2221431002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2221431002
  • Alternator DRI 2221431002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2221431002
Numer artykułu:
DRI2221431002
śr. koła pasowego [mm]
60
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.7
Prąd ładowania alternatora [A]
100
Zacisk
M6
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2221431002 - opis produktu:
Alternator DRI 2221431002 to artykuł numer DRI2221431002. Jego kod EAN to 5708114059444. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 100A. Napięcie prądu wynosi 14V.