Alternator DRI 2221761352
Indeks: 2221761352
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2221761352
  • Alternator DRI 2221761352
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2221761352
Numer artykułu:
DRI2221761352
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
5.5
ID wykonania wtyczki
LIN (PLUG 311)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
135
Rodzaj alternatora
dla prądnicy prądu stałego
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2221761352 - opis produktu:
Alternator DRI 2221761352 to artykuł numer DRI2221761352. Jego kod EAN to 5708114335296. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 135A. Napięcie prądu wynosi 14V.