Alternator DRI 2241941202
Indeks: 2241941202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2241941202
  • Alternator DRI 2241941202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2241941202
Numer artykułu:
DRI2241941202
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
10.5
śr. koła pasowego [mm]
57
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7
ID wykonania wtyczki
L (Plug 106)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
50
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
13
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2241941202 - opis produktu:
Alternator DRI 2241941202 to artykuł numer DRI2241941202. Jego kod EAN to 5708114066183. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.