Alternator DRI 2243091302
Indeks: 2243091302
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2243091302
  • Alternator DRI 2243091302
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2243091302
Numer artykułu:
DRI2243091302
Długość 2 [mm]
36
Długość 1 [mm]
34
otwór - śr. 1 [mm]
10
śr. koła pasowego [mm]
58
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.5
ID wykonania wtyczki
C-L-FR (Plug 250)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
51
Prąd ładowania alternatora [A]
130
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2243091302 - opis produktu:
Alternator DRI 2243091302 to artykuł numer DRI2243091302. Jego kod EAN to 5708114233776. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 130A. Napięcie prądu wynosi 14V.