Alternator DRI 2251311202
Indeks: 2251311202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251311202
  • Alternator DRI 2251311202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251311202
Numer artykułu:
DRI2251311202
Długość 2 [mm]
32
Długość 1 [mm]
32
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
70
Zacisk
M8 B+ M5 D+
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251311202 - opis produktu:
Alternator DRI 2251311202 to artykuł numer DRI2251311202.  Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.