Alternator DRI 2251451202
Indeks: 2251451202
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251451202
  • Alternator DRI 2251451202
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251451202
Numer artykułu:
DRI2251451202
Długość 2 [mm]
31
Długość 1 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
56
Ilość żeber
7
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.5
ID wykonania wtyczki
Com/Bss-d Plug 240
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
120
Długość 4 [mm]
70
Zacisk
M8
Grubość 1 [mm]
70
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251451202 - opis produktu:
Alternator DRI 2251451202 to artykuł numer DRI2251451202. Jego kod EAN to 5708114049872. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 120A. Napięcie prądu wynosi 14V.