Alternator DRI 2251512002
Indeks: 2251512002
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251512002
  • Alternator DRI 2251512002
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251512002
Numer artykułu:
DRI2251512002
EAN:
Specyfikacja
Check with old unit
Napięcie [V]
14
Długość 2 [mm]
31
Długość 1 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
9
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
8.1
ID wykonania wtyczki
COM-DFM (Plug 188)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Prąd ładowania alternatora [A]
200
Długość 4 [mm]
97
Parametr
Check with old unit
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
93
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251512002 - opis produktu:
Alternator DRI 2251512002 to artykuł numer DRI2251512002. Jego kod EAN to 5708114049940. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 200A. Napięcie prądu wynosi 14V.