Alternator DRI 2251771802
Indeks: 2251771802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251771802
  • Alternator DRI 2251771802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251771802
Numer artykułu:
DRI2251771802
EAN:
dla numeru OE
Napięcie [V]
14
Długość 2 [mm]
31
Długość 1 [mm]
31
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.7
ID wykonania wtyczki
Com Lin2 Plug 238
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
70
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
70
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251771802 - opis produktu:
Alternator DRI 2251771802 to artykuł numer DRI2251771802. Jego kod EAN to 5708114066411. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.