Alternator DRI 2251891802
Indeks: 2251891802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251891802
  • Alternator DRI 2251891802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251891802
Numer artykułu:
DRI2251891802
Długość 2 [mm]
33
Długość 1 [mm]
33
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7
ID wykonania wtyczki
LIn 2-D plug 239
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Długość 3 [mm]
60
Prąd ładowania alternatora [A]
180
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251891802 - opis produktu:
Alternator DRI 2251891802 to artykuł numer DRI2251891802. Jego kod EAN to 5708279220802. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.