Alternator DRI 2251901802
Indeks: 2251901802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251901802
  • Alternator DRI 2251901802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251901802
Numer artykułu:
DRI2251901802
Długość 2 [mm]
32
Długość 1 [mm]
32
otwór - śr. 1 [mm]
9
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
9
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.5
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2-D plug 239
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
97
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
93
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251901802 - opis produktu:
Alternator DRI 2251901802 to artykuł numer DRI2251901802. Jego kod EAN to 5708279233345. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.