Alternator DRI 2251981802
Indeks: 2251981802
Producent: DRI
  • Alternator DRI 2251981802
  • Alternator DRI 2251981802
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2251981802
Numer artykułu:
DRI2251981802
EAN:
Specyfikacja
Only against oe
Napięcie [V]
14
Długość 2 [mm]
32
Długość 1 [mm]
32
otwór - śr. 1 [mm]
8
śr. koła pasowego [mm]
50
Ilość żeber
6
otwór o śr. 2 [mm]
8
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
7.3
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 (Plug 238)
Koła pasowe
z kołem pasowym wolnobieżnym
Długość 3 [mm]
56
Prąd ładowania alternatora [A]
180
Długość 4 [mm]
70
Parametr
Only against oe
Zacisk
M8 B+
Grubość 1 [mm]
70
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2251981802 - opis produktu:
Alternator DRI 2251981802 to artykuł numer DRI2251981802. Jego kod EAN to 5708279231006. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 180A. Napięcie prądu wynosi 14V.