Alternator DRI 2253431652
Indeks: 2253431652
Producent: DRI
Zdjęcie poglądowe – wygląd produktu może się różnić
  • Alternator DRI 2253431652
  • Alternator DRI 2253431652
Jesteśmy zaufanym sklepem
99% klientów poleca
oryginalnych części
Parametry techniczne Alternator DRI 2253431652
Numer artykułu:
DRI2253431652
śr. koła pasowego [mm]
49
Ilość żeber
5
Wykonanie sieci pokładowej
dla pojazdów z 12V instalacją elektryczną
Ciężar netto [kg]
6.5
ID wykonania wtyczki
Com/Lin2 Plug 238
Koła pasowe
z kołem pasowym wielofunkcyjnym
Prąd ładowania alternatora [A]
165
8600 Silkeborg DK
Alternator DRI 2253431652 - opis produktu:
Alternator DRI 2253431652 to artykuł numer DRI2253431652. Jego kod EAN to 5708114236081. Prąd ładowania akumulatora w tym modelu alternatora charakteryzuje się natężeniem 165A. Napięcie prądu wynosi 14V.